לופט סאנטוריני - לופט למסיבות  |  לופט פיקאסו - לופט למסיבות באשדוד  |  לופט בלב הטבע - חגיגה ייחודית ברחובות  |  מון לופט - אירוע באווירה מהנה  |  סקאי לופט - למסיבת רווקים\ות בלופט יוקרתי  |  צ'ילי לופט - לופט בשרון  |  

 
 
לופט בתל-אביב
לופט בבת ים
לופט בראשון לציון
לופט ברחובות
לופט בנס ציונה
לופט בחולון
לופט באור יהודה
לופט בפתח תקווה
לופט בנתניה
לופט בחדרה
לופט בעמק חפר
לופט בחיפה
לופט בראש פינה
לופט באשדוד
לופט באשקלון
לופט בבאר שבע
לופט בשדות מיכה
לופט באבן יהודה
לופט ביהוד
לופט לפי אזור
נושאים נוספים
לופט תמונות
מאמרים
 

לופט בפתח תקווה

לופט > לופט בפתח תקווה
 
   
  ובכן, את השאלה המדוברת שואלים אינספור אנשים, הן כאלו אשר מעוניינים או 'צריכים' לעבור לגור בעיר תל אביב והן כאלו אשר אמורים לעבור אליה, אבל שוקלים אפשרות של מגורים קרובים אבל מחוץ לעיר, מגורים בדמותו של לופט בפתח תקווה או כל לופט בעיר קרובה ושכנה אחרת. בפועל, שאלה זו נגזרת באופן ישיר מן עובדת יוקר המחייה העצומה אשר מאפיינת את העיר תל אביב ומן עומס ואינטנסיביות חיי היומיום של העיר עצמה. לפיכך, השאלה האמורה לעיל 'עולה' לעיתים קרובות ותכופות ביותר. במאמר זה נענה על שאלה זו, כאשר כבר עכשיו נספר כי עלות השכירות של כל לופט במרכז, כמו של לופט פתח תקווה למשל, מאופיינים באטרקטיביות יתרה ומשתלמת ביותר.  
 
 
  לופט טיים - לופט בפתח תקווה  
  מתחם ענק למסיבות, חגיגות ואירועים באווירה חלומית שקשה להסבירה במילים - לופט טיים פתח תקווה  
 
  למה הכוונה כאשר אומרים לופט, מה מאפיין אותו, מהי עלות השכירות שלו ועוד.
ראשית, כאשר אומרים לופט (או לופט בפתח תקווה), הכוונה הינה לחלל מגורים ייחודי ומקורי אשר לא 'דומה' לשום חלל מגורים אחר, לבטח לא לדירה בבניין, בית פרטי מסוג כלשהו ועוד. בפועל, כאשר אומרים לופט הכוונה הינה לחלל מגורים 'שטוח', רחב ידיים ומרווח באופן מוחלט. במילים אחרות, חלל מגורים זה לא כולל בתוכו קירות פנימיים, חדרים סגורים, אלא אך ורק חלל מרווח וחלקים קבועים ומוכרים כמו מטבח, אמבטיה ושירותים ולעיתים גם מרפסת. בנוסף, לופטים רבים (כמו לופט בפתח תקווה כזה או אחר) 'מגיעים' עם קומה נוספת אשר ניתן להגיע אליה באמצעות מדרגות ייעודיות. במילים אחרות, מדובר בפתרון דיור ייחודי ומעולה.

היום, ניתן 'לחיות ולהרגיש' את תל אביב גם ממסגרת של לופט פתח תקווה.
המגמה של לגור במסגרת של לופט בפתח תקווה או לופט בגבעתיים הינה מגמה מובנת ו'טבעית' ביותר. מגמה זו נובעת קודם כל מן העובדה כי המפרט הטכני של לופטים מאפשר רמת מחייה ומגורים ברמה גבוהה ביותר. בנוסף, פתרונות דיור אלו מאופיינים במחירי שכירות נוחים ביותר, הרבה יותר לעומת אלו של תל אביב. במילים אחרות, ניתן להשכיר לופט פתח תקווה אשר ממש 'מתפקד' כמו דירת שלושה חדרים חדשה ומרווחת במחיר של דירת חדר ישנה ומוזנחת בתל אביב. בנוסף, קטגוריית הנדל"ן אשר ידועה בשם לופט מכילה בתוכה מגוון עצום ואיכותי ביותר של לופטים להשכרה ולרכישה.
 
 
פרסמו באתר מסיבת רווקות מסיבת רווקים ספא ®כל הזכויות שמורות לאתר לופט  פלוס, אין להעתיק תוכן או תמונה מהאתר ללא רשות בכתב מבעלי האתר
בניית אתרים