close נרשמת בהצלחה
נמצאו 0 תקנון האתר לופט פלוס באזור שלך!
 
search
לחיפוש דילים ללופט
חיפוש חופשי
ממחיר
עד מחיר
קטגוריות
איבזור
חדרי קריוקי - הטרנד של הקיץ! חדרי קריוקי
לופט למסיבת רווקות
מקומות לאירועים קטנים
לופט למסיבת רווקים
לופט לימי הולדת
לופט למסיבת שחרור
לופט לבת מצווה
לופט לאירועים
לופט ליום גיבוש
לופט למסיבת סיום
לופט למסיבת הפתעה
לופט למסיבת גיוס
לופט לוועדי עובדים
מפעילים למסיבות
לופט דאנס בר
לופט מועדון
וילה לופט
לופט ספא
לופט יוקרתי
לופט להשכרה
לופט לזוגות
לופט לחתונה
לופט ליום כיף
לופט ליום כלולות
לופט ליום פינוק
לופט ללילה
לופט למסיבות
לופט לנופש
לופט לקבוצות
דירת לופט
לופט מפואר
בריכה מחוממת
מערכת הגברה
2 חדרי שינה ומעלה
גקוזי
מקרן
חדר שינה
שולחן פוקר
שולחן סנוקר
פלייסטיישן
פינת מנגל
בריכה מקורה
בריכת זרמים
2 Lcd ומעלה
שולחן פול
משחקים
הפעלות
הוקי אוויר
הוט טאב
מרפסת
חצר
בריכה
סאונה
מנגל
קריוקי
Xbox
Lcd
Wifi
Hot
Yes
Wii

תקנון האתר לופט פלוס


הנכם נמצאים בעמוד תקנון האתר - לופט פלוס. 

חשוב מאוד להקפיד ולקרוא היטב את כל סעיפי התקנון. כל שימוש ו/או גלישה באתר לופט פלוס (להלן: "האתר") מהווה את הצהרתכם שאתם קראתם, הבנתם והסכמתם לכל הסעיפים שבתקנון זה. 

במידה ואינכם מסכימים לרשום בתקנון זה ו/או לחלק מהתקנון, הנכם רשאים לעזוב את האתר לופט פלוס ואינכם מחויבים לגלוש בו.
כללי

1. צוות אתר לופט פלוס רשאי לשנות את סעיפי התקנון בכל עת שירצה ולפי שיקול דעתו הבלעדי והמלא. במידה ויחליט לעשות כן אין בחובתו ליידע את הגולשים על השינויים בתקנון. וכי האחריות הבלעדית היא על הגולשים. וכי לא יהיה ניתן לבוא בטענה ו/או בדרישה לצוות האתר.
2. מבנה האתר, עיצובו, תוכנו וכל מה שקיים באתר יכול להשתנות בכל רגע נתון. אין צוות האתר חייב ליידע מראש את הגולשים על השינויים שעומדים להיות. וכי כל השליטה בתוכן האתר היא בידי צוות האתר בלבד.
3. תקנון האתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות אולם הוא פונה לשני המינים במידה שווה.
תוכן האתר
4. כל התוכן של האתר לרבות קוד המקור, עיצוב האתר, חומר מילולי, תמונות, סימני המסחר של לופט פלוס וכיו"ב (פרט לתכני גולשים או של מפרסמים) שייכים בלעדית לאתר לופט פלוס מרחוב סחרוב דוד 11 ראשון לציון (להלן – "לופט פלוס"), ולא ניתן להשתמש בהם לעבד אותם, להעתיק, לפרסם, להפיץ וכדומה בכל צורה שהיא ללא הסכמת אתר לופט פלוס מראש ובכתב.
5. מובהר ומודגש כי אין ללופט פלוס כל זכות על הגופים המפרסמים באתר, למעט הזכות לשימוש בתכני הפרסום. אי לכך חל איסור מוחלט על הגולשים לעשות שימוש בתכני הפרסום האמורים, אלא-אם-כן יקבלו הרשאה מתאימה מן המפרסמים הרלבנטיים. יש להבהיר כי כל תכני המפרסמים באתר לופט פלוס כגון: תמונות, מחירים, מבצעים, תיאור העסק, המלצות, רמת השירות וכדו' נערכים ומתפרסמים און-ליין באתר בידי המפרסמים או מי מטעמם ועל אחריותם הבלעדית בלבד.
6. לופט פלוס רשאית לעשות שימוש בתכנים אשר הועלו לאתר ע"י הגולשים לרבות הצגתם, עריכתם, עיבודם וכדומה. ומבלי לקבל אישור ו/או הסכמה ו/או לתת כל תמורה לגולשים ו/או קרדיט. לופט פלוס תראה בעצם העלאת התכנים לאתר ע"י הגולשים להסכמתם הבלתי חוזרת לכך שלופט פלוס תעשה בהם שימוש לצרכיה.
7. הגולש מתחייב שלא להעלות לאתר תכנים העלולים לפגוע בגולשים אחרים וכן לא לנקוט בשפה גסה ו/או מעליבה ו/או בוטה ו/או מאיימת ו/או מטרידה ו/או מבזה ו/או מתגרה ו/או מסיתה ו/או מינית וכיו"ב, וכן שלא להעלות לאתר תכנים בלתי חוקיים ו/או תכנים שיש בהם כדי להוות הפרת זכויות יוצרים או פגיעה בפרטיות.
8. מוסכם ומובהר כי על הגולשים האחריות המלאה לכל תוכן ו/או מידע שיועלה לאתר על ידם. וכי אין ללופט פלוס כל אחריות לתכנים כאמור. הגולשים יישאו באחריות הבלעדית לכל ובכלל אי התאמה ו/או אי דיוקים ו/או טעויות ו/או ניסיונות הטעיה וכדומה.
9. במידה וצד שלישי יטען כי תוכן שהועלה ע"י גולש מהווה עבירה על החוק לרבות כל טענה לעניין הפרת זכויות יוצרים ו/או פגיעה בפרטיות, אתר לופט פלוס רשאי להעביר לצד שלישי את פרטי הגולש הרלוונטי שפרטיו נשמרו במערכת האתר. ואין הגולש יוכל לבוא בכל טענה ו/או דרישה כלפי את לופט פלוס.
10. ללופט פלוס שמורה הזכות הבלעדית לשנות ו/או למחוק תוכן שהועלה ע"י גולשים בהתאם לשיקולה. וכן גם להוריד לצמיתות או לפרק זמן אחר גולש וזאת מבלי למסור לגולש על כך הודעה מראש, וזאת מבלי לגרוע מכל סעד נוסף השמור לה על-פי תקנון זה ו/או על-פי כל דין.
11. גלוי נאות: כל המידע והפרטים של המפרסמים שמופיעים באתר לופט פלוס לרבות מחירים, תמונות, מבצעים, מפות, שירותים, תפוסת מקום, המלצות ו/או כל פרט נוסף ו/או אחר אשר מפורסם באתר, הינם באחריות המפרסמים או מי מטעמם בלבד! לאתר לופט פלוס לא תהיה כל אחריות לגבי אמינות ונכונותם של תכנים אלו.
12. במידה ותועבר לידי צוות האתר תלונה ו/או סוגיה בעניין התכנים שיש באתר, צוות האתר מתחייב לבדוק כל פניה ובמידה הצורך ולשיקול דעתו של צוות האתר רשאי הוא להסיר את התכנים הרלוונטיים ו/או לתקנם.
שימוש במידע שבאתר
13. לאתר לופט פלוס שמורה הזכות להשתמש במאגר המידע שנאסף על הגולשים באתר לצרכיה המסחריים, וכן לצורך שיפור השירותים הניתנים באתר, ניתוח סטטיסטיקה, ניתוח מצב שליחת דיוור למשתמשים וכדומה בין אם לשימושה העצמי של האתר, ובין שימוש צדדים מסחריים אחרים. אתר לופט פלוס מתחייב שלא למסור לצד שלישי כל מידע העלול לזהות גולש באופן אישי, אלא-אם-כן הגולש יהיה מעוניין בכך (פרט לאמור בסעיף 9 לתקנון)
14. אתר לופט פלוס נוקט בכל האמצעים הדרושים לשמיר על פרטיות וסודיות המידע הגולשים באתר. אולם במקרים שאינם בשליטת לופט פלוס או נובעים מכח עליון לא תהא לופט פלוס אחראית לכל נזק שיגרם מכל סוג שהוא, בין אם עקיף ו/או ישיר, שייגרם לגולש הרלבנטי ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד, או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
15. הגולשים מוסרים את פרטיהם האישים במהלך הרישום לאתר כגון: כתובת דואר אלקטרוני, שם פרטי ומשפחה, מספר טלפון וכדומה. גולש אשר מסר את פרטיו ייחשב כמי שמעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של האתר. אתר לופט פלוס שומר לעצמו את הזכות לשלוח מעת לעת הודעות באמצעות דיוור אלקטרוני ו/או הודעות SMS ו/או בכל דרך אחרת שרואה הוא לנכון בהתאם לחוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח–2008.
16. יובהר עם זאת כי גולש אשר לא יהיה מעוניין לקבל דיוור מאתר לופט פלוס ראשי לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה. וכן באם הצטרף ראשי הוא לבקש להסיר את פרטיו מרשימת התפוצה וצוות האתר יטפל בעניין בהקדם האפשרי.
17. המפרסמים שבאתר מציעים למכירה חבילות ומוצרים שונים. למען הסר ספק מובהר בזאת כי החבילות ו/או השירותים ו/או המוצרים האמורים מסופקים על ידי המפרסמים ו/או נותני השירותים המפורטים בדפי האתר ואלה האחראיים הבלעדיים לנכונות הפרטים, אמינותם, טיב השירות, ובהתאמתו למתואר בדף המכירה באתר. ואין אתר לופט פלוס אחראי בשום צורה ישירה או עקיפה.
מדיניות ופרטיות
18. אתר לופט פלוס שומר את נתוני הגולשים הנמצאים באתר לצורך מידע סטטיסטי ואגבי, כתובת IP, מילות חיפוש, אתרים מפנים, דפי נחיתה וכדומה. אין במידע זה כדי לזהות את הגולש באופן אישי.
19. לצורך קבלת השירותים המוצעים באתר,הגולש ממלא בעת ההרשמה לאתר את פרטיו כגון שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני מספר טלפון וכו'. יודגש, כי אין הגולש חייב למסור את פרטיו. מובהר כי הרשמה לאתר תיחשב להסכמה מצד הגולש לשמירת המידע הנ"ל אודותיו במאגר המידע של אתר לופט פלוס. בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 רשאי כל גולש רשום לעיין במידע אודותיו, לעדכנו, לשנותו או למוחקו כליל.

שימוש במידע שבאתר
במהלך הרישום לאתר, נדרשים גולשי האתר למסור את פרטיהם האישים ובכלל זה: שם פרטי, שם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון. גולש אשר מסר את פרטיו נותן בזאת את הסכמתו להצטרף לרשימת התפוצה של האתר. האתר שומר לעצמו את הזכות לשלוח מעת לעת הודעות באמצעות דיוור אלקטרוני ו/או הודעות SMS ו/או בכל דרך אחרת שרואה הוא לנכון בהתאם לחוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח–2008."

20. סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בקשר עם האתר והשירותים הניתנים בו ו/או בכל הקשור להוראות תקנון זה, לרבות פירושן ו/או ביצוען, תהא מסורה אך ורק לבית המשפט המוסמך בראשון לציון, והדין שיחול על כל התדיינות משפטית בקשר לכל הנ"ל יהיה הדין הישראלי בלבד.
קרא עוד...
יצירת קשר
שלח
close

רוצים לקבל הצעות מעניינות מאתר לופט פלוס

מלאו את הטופס ובעלי הלופטים יחזרו אליכם

אנו שולחים פירסומי דואר לפונים אלינו